do wprowadzenia

Mieszkanie na sprzedaż
920 000 PLN, Pow. 84,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
84,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Praga-Południe Gocław , Janusza Meissnera
Rok budowy:
1983
Piętro:
8 na 10
Numer oferty:
324853
Cena za m2:
10887.57 PLN
Słoneczne, komfortowe rodzinne mieszkanie, idealne dla 2+2 lub 2+1.
Po generalnym remoncie łącznie ze świeżo wycyklinowaną podłogą - można wchodzić i mieszkać. Genialny widok na Most Siekierkowski i bujną zieleń.

LOKALIZACJA i BUDYNEK
Meissnera 2 - samo serce Gocławia, który oferuje absolutnie wszystko, co jest niezbędne do komfortowego życia. Mnogość przedszkoli i szkół, punkty handlowo-usługowe, restauracje, place zabaw, tereny zielone (park nad Balatonem, ścieżki rowerowe, plaża nad Wisłą) - jednym słowem nie trzeba się stąd nigdzie ruszać, gdyż wszystko jest pod ręką.

10-cio piętrowy budynek pochodzi z 1993 roku. Piwnice są wyremontowane, dodatkowo do użytku mieszkańców są dwie bezpieczne rowerownie. W najbliższym czasie będzie przeprowadzona wymiana windy. Budynkiem zarządza spółdzielnia mieszkaniowa "Orlik-Jantar".

Już dziś komunikacyjnie jest tu niezwykle korzystnie, a za parę lat, tuż obok budynku, powstanie stacja metra "Gocław" (zobacz zdjęcie z zaznaczoną odległością).

MIESZKANIE
Dawno nie widziałam tak ładnego i z pomysłem zaplanowanego mieszkania w starszym budynku. W 2009 roku mieszkanie przeszło generalny remont, łącznie z wymianą elektryki i przestawianiem ścian. Dzięki obecności architekta w procesie remontu, mamy tu mnóstwo, nigdzie indziej niespotykanych, funkcjonalnych rozwiązań, i tak:

- kuchnia jest oddzielna, jednak sprytnie 'wygląda' na salon, dzięki czemu można zerkać na bawiące się w salonie dzieci lub mieć łączność z gośćmi 
- strefa rodziców oddzielona od strefy dzieci
- duża garderoba przy sypialni rodziców
- przestronna łazienka z wanno/prysznicem, na czym korzystają i kąpiące się maluchy i dorośli chcący wziąć szybki prysznic
- osobna pralnia z zamontowanymi podsufitowymi suszarkami! Genialne rozwiązanie, dzięki któremu suszące się ubrania przestaną być ozdobą salonu
- bardzo dużo zabudowanych szaf - wszystko ma tu swoje miejsce
- niespotykany nigdzie indziej 'wiatrołap', czyli dodatkowa, zamykana bezpłatna przestrzeń, zaaranżowana z korytarza (prawie 3m2), zabudowana szafą i wieszakami.

Dodatkowo w lokalu mamy przestronny balkon od południowej strony i rozciągający się z niego widok na Most Siekierkowski i nadrzeczną zieleń. Jesienią i zimą, jak nie ma liści na drzewach, z balkonu widać Wisłę.

MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE
Lokal na Meissnera to miejsce gotowe, w które nie trzeba zainwestować nawet złotówki - wystarczy wnieść walizki i się rozpakować.

Elektryka jest wymieniona, ściany czyste, meble w świetnym stanie. Nawet podłoga (klepka starszego typu) jest ledwo co wycyklinowana i polakierowana.
Tak więc żadnych remontów, szukania ekip i bólu głowy...

DODATKOWA PRZESTRZEŃ
Poza wspomnianym już wiatrołapem mamy tu: własną piwnicę, ogólnodostępną rowerownię #1, gdzie obecni właściciele mają swoją wydzieloną przestrzeń oraz ogólnodostępną rowerownię #2.

A JAK Z PARKOWANIEM?
I tu kolejna przyjemna niespodzianka dla zmotoryzowanych - tuż obok budynku jest prywatny, zamykany parking, na którym właściciele wynajmują miejsce postojowe. Koszt niewielki - ok 80 zł miesięcznie, komfort nieoceniony.

Są też i naturalnie ogólnodostępne miejsca na ulicy.

STAN PRAWNY | OPŁATY | DOSTĘPNOŚĆ
Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą. Nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby przekształcić lokal w tzw. "pełną własność". Można również posiłkować się kredytem hipotecznym.

Miesięczny czynsz z zaliczkami na media i wspomnianym parkingiem to 922zł.
Lokal gotowy do sprzedaży i dostępny od już.


Nieprawidłowy adres E-mail