Warszawa, Barcicka

Mieszkanie na sprzedaż
1 520 000 PLN, Pow. 81,60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
81,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Bielany , Barcicka
Rok budowy:
1937
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
275255
Cena za m2:
18627.45 PLN
Unikalne, przedwojenne z ogrodem i z klimatem! Jeśli szukasz mieszkania innego niż wszystkie na rynku - zapraszam.

_Okolica

Ulica Barcicka, dwa kroki od metra Stare Bielany. Idealna cisza i wieloletnia zieleń, która zagląda do okien.

Do centrum dostaniesz się metrem lub samochodem w około 15 minut.

W pobliżu Las Bielański, nieco dalej Kępa Potocka. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu ręki.

_Budynek

Kameralna willa miejska, której budowa zakończyła się w 1937. W budynku są łącznie trzy lokale mieszkalne, po jednym na każdej kondygnacji. Posesja ma powierzchnię 540m2.

Budynek jest solidny i zadbany, choć może wymagać drobnych prac, które mogłyby zwiększyć jego estetykę. Duże remonty takie jak naprawa dachu zostały wykonane.

W ogrodzie rośnie piękny wiekowy orzech oraz całe mnóstwo soczystej roślinności, nadającej ogrodowi niezwykłego uroku. Bez wątpienia nowy nabywca parteru, który chciałby wykazać się talentami ogrodniczymi, będzie mile widziany przez sąsiadów.

_Mieszkanie

Wysokie na 2.8m, z przedwojennymi skrzynkowymi oknami, mieszkanie robi niesamowite wrażenie. Na podłodze stary, co najmniej kilkudziesięcioletni parkiet, który z powodzeniem będzie służył przez kolejne lata po wycyklinowaniu.

Lokal bez dwóch zdań wymaga generalnego remontu. Instalacja wodna została wymieniona w zeszłym roku, cała reszta jest do zrobienia.

Znajdziemy tu trzy duże pokoje, osobną kuchnię, łazienkę oraz WC - całość ma 81,84m2.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica z oknem o powierzchni około 10m2.

Woda i kanalizacja są miejskie natomiast ogrzewanie jest gazowe - każde mieszkanie ma własny dwufunkcyjny piec, który służy do centralnego ogrzewania oraz podgrzewania wody. Piec jest zlokalizowany w piwnicy.

Dzięki dużej ilości pionów wentylacyjnych, jest tu możliwość niezliczonych zmian aranżacyjnych. Ograniczeniem są jedynie ściany nośne, zaznaczone na planie.

_Zielona wartość dodana

Bez wątpienia niesamowitym atutem mieszkania jest ogród (ok 250m2), do którego jest bezpośrednie zejście z tarasu. O ile cała działka i ogród stanowią współwłasność wszystkich właścicieli lokali, nikt z sąsiadów z niego nie korzysta (mieszkania sąsiadów mają własne balkony). Można więc powiedzieć, że faktycznym beneficjentem i użytkownikiem ogrodu są właściciele mieszkania na parterze.

_A jak z parkowaniem?

Barcicka to wąska uliczka i parkowanie tu może nastręczać problemów. Dodatkową zaletą lokalu jest przynależny do niego murowany garaż (pokazany na zdjęciach). 

_Stan prawny i dostępność

Pełna własność z księgą wieczystą. Umowa przedwstępna możliwa do podpisania od razu, natomiast umowa przenosząca własność musi być odwleczona w czasie - szczegóły opowiem podczas rozmowy telefonicznej. Lokal jest niezamieszkany.

Nieprawidłowy adres E-mail